Yoga

O cvičení – Yoga

Yoga je ideálnym cvičením pre všetkých, ktorí chcú dosiahnuť dobrý zdravotný stav a kondíciu.  Yoga je výborná pre obe pohlavia a všetky vekové kategórie. Zlepšuje ohybnosť, silu svalov a kĺbov, uľavuje od bolesti chrbta a šije, uvoľňuje stres, redukuje nadbytočný tuk. Okrem jednoduchých a účinných asán hodiny obsahujú aj relaxáciu, dychové a meditačné cvičenia. Tie vás zbavia únavy a prinesú energiu, vnútorný pokoj a rovnováhu.

O lektorke – Katka

S yogou som sa ma prvýkrát stretla pred 8 rokmi, keď ma bolieval chrbát zo sedavého zamestnania. Z hodín jogy som odchádzala ako znovuzrodená, s novou dávkou energie. Postupne som začala spoznávať viac a viac benefitov, nielen fyzických, ale aj psychických. Takto očarená jogou som sa rozhodla venovať jej hlbšie. Na mojej učiteľskej ceste mi veľmi pomohli moji učitelia z Joga Narajana a tento rok som absolvovala 200h kurz RYT v Bratislave.

Joga znamená Union, spojenie tela, mysle a duše. Tak budú vedené aj hodiny hatha yogy, aby ste sami začali spoznávať nielen svoje fyzické telo, ale objavovali viac aj svoje vnútro 🙂