Pump FX

O cvičení – Pump FX

PUMP FX je jedinečné unisex cvičenie, ktoré využíva nakladaciu činku, ale aj tradičné drepy, tlaky či zdvihy, kliky a výpady v kombinácii funkčného a kardio tréningu. Cvičenie dokonale rysuje a posilňuje celé telo a pracuje na vašej kondícii. Výsledkom kombinácie silového tréningu a kardio aktivity je dôkladné precvičenie všetkých svalových skupín, tvarovanie vybraných partií a zároveň úbytok váhy. Cieľom Pump FX cvičenia je dostať sa čo najrýchlejšie a najefektívnejšie do TOP formy.

Spolu s našimi kvalifikovanými inštruktormi, správnou záťažou a vašou vytrvalosťou dosiahnete vysnívané výsledky. Pump FX cvičenie odporúčame aj klientom, ktorý už majú vybudovaný svalový základ a chcú svaly ohraničiť a vyrysovať.

O inštruktorke – Ivana

Vždy som hľadala niečo, čo ma bude napĺňať, vyčarí mi úsmev na tvári a presne to, som aj našla. Takéto pocity zažívam pri každom tréningu.
Po tréningu je človek nabitý endorfínmi, neustále si posúva latku vyššie a prekonáva sám seba. Šport je mojou vášňou a príjemnou závislosťou zároveň, a preto by som sa chcela s ňou podeliť aj s ostatnými. V detstve som sa venovala spoločenským tancom. Neskôr prišlo obdobie aerobicu a step aerobicu. Kde som sa však úplne našla, je precvičovanie skupinových cvičení, ktoré sú zamerané na zvýšenie kondície, vytrvalosti, posilnenie a vyformovanie tela. Na tréningoch uplatňujem získané vedomosti a neustále si ich rozširujem.
Obľúbené motto: STARAJ SA O SVOJE TELO. JE TO JEDINÉ MIESTO, KDE MUSÍŠ ŽIŤ.
DIPLOMY A CERTIFIKÁTY:
– Intervalový a kruhový tréning (IQ Pohyb, Pilates- Fitness Academy)
– Instructor Tabata training (Šport club Pohoda, Trnava)
– Total Body Work (Šport club Pohoda, Trnava)
– 3D Pump (3D Fitness Academy, CZ)
– Instructor Aerobicu I. kvalifikačného stupňa (Šport club Pohoda, Trnava)