Náš tím

Tatiana

S malou dušičkou no s veľkým odhodlaním som sa rozhodla viesť hodiny jogy pre každého, kto si nájde čas a priestor na chvíľku pre seba, pre zvedomenie sa a navrátenie sa späť k sebe samému – lebo to všetko a mnoho iného joga prináša.

Rada vás uvidím na nasej prvej spoločnej hodine.

Namaste

Katka

S yogou som sa prvýkrát stretla pred 8 rokmi, keď ma bolieval chrbát zo sedavého zamestnania. Z hodín yogy som odchádzala ako znovuzrodená, s novou dávkou energie. Postupne som začala spoznávať viac a viac benefitov, nielen fyzických, ale aj psychických. Takto očarená yogou som sa rozhodla venovať jej hlbšie. Na mojej učiteľskej ceste mi veľmi pomohli moji učitelia z Joga Narajana a tento rok som absolvovala 200h kurz RYT v Bratislave.
Yoga znamená Union, spojenie tela, mysle a duše. Tak budú vedené aj hodiny hatha yogy, aby ste sami začali spoznávať nielen svoje fyzické telo, ale objavovali viac aj svoje vnútro 🙂

IVANA

Vždy som hľadala niečo, čo ma bude napĺňať, vyčarí mi úsmev na tvári a presne to, som aj našla. Takéto pocity zažívam pri každom tréningu. Po tréningu je človek nabitý endorfínami, neustále si posúva latku vyššie a prekonáva sám seba. Šport je mojou vášňou a príjemnou závislosťou zároveň, a preto by som sa chcela s ňou podeliť aj s ostatnými. V detstve som sa venovala spoločenským tancom. Neskôr prišlo obdobie aerobicu a step aerobicu. Kde som sa však úplne našla, je precvičovanie skupinových cvičení, ktoré sú zamerané na zvýšenie kondície, vytrvalosti, posilnenie a vyformovanie tela. Na tréningoch uplatňujem získané vedomosti a neustále si ich rozširujem.
Obľúbené motto: STARAJ SA O SVOJE TELO. JE TO JEDINÉ MIESTO, KDE MUSÍŠ ŽIŤ.
DIPLOMY A CERTIFIKÁTY:
– Intervalový a kruhový tréning (IQ Pohyb, Pilates- Fitness Academy)
– Instructor Tabata training (Šport club Pohoda, Trnava)
– Total Body Work (Šport club Pohoda, Trnava)
– 3D Pump (3D Fitness Academy, CZ)
– Instructor Aerobicu I. kvalifikačného stupňa (Šport club Pohoda, Trnava)

Lucia

Volám sa Lucia a k TRX som sa dostala len nedávno. K športu som inklinovala od mlada, kedy som aktívne hrávala basketbal. Postupom času záujem o basketbal upadol, ale vzťah k športu ma vždy držal. Dlhé roky som sa venovala posilňovaniu vo fitku ako svoju voľnočasovú aktivitu. Postupom času som začala s behom, kedy som sa zúčastnila a aj dnes stále zúčastňujem mnohým behov nielen klasických ale aj behu ako Spartan race alebu Urban City race. Pred 3 rokmi som okúsila skupinový tréning TRX a do tohto druhu cvičenia som za hneď zamilovala, až na toľko že po nejako čase som si spravila kvalifikáciu na trénera. TRX prináša maximálne výsledky v minimálnom čase a pomôže vám vybudovať pevnú a zdravú postavu. Príďte si aj vy vyskúšať TRX a pevne verím, že si ho ihneď obľúbite aj vy.

Každý tréning sa snažím robiť rozdielne, aby ste odchádzali plní endorfínov 😊

Teším sa na Vás