Náš tím

Majka

Volám sa Majka, od malička som mala rada pohyb a bola aktívne, neposedné dieťa. So športom ako takým som začala na základnej škole, kde som robila atletiku. Od mojich 10 rokov som tancovala hip hop a street dance. Aktívne behám, bicyklujem, plávam, silový či kruhový tréning mi tiež nie je cudzí. Thajskému boxu sa venujem od 17 rokov. Najskôr bol mojim hobby neskôr som sa v ňom našla a tento šport sa stal mojou vášňou . Naučil ma tiež sebaovládaniu a disciplíne. Pravidelné tréningy ma posúvali v kondícii, sile, výbušnosti a v neposlednom rade formovali moju postavu do dobrej formy. Začala som zápasiť v amatérskej lige na Slovensku vo váhe -57 kg. Absolvovala som účasť na majstrovstvách Slovenska v K1 a vybojovala som 2. miesto. S úspechom prišli aj príležitosti pôsobiť ako trénerka pre začiatočníkov, pričom som si spravila certifikovanú licenciu od slovenského zväzu Kicboxu. Vyštudovala som strednú školu so zameraním športový manažment, kde som získala akreditáciu na vedenie športových klubov či samotného tréningu. Viedla som skupiny žien a dodnes vediem individuálne tréningy pre ženy. Pri práci sa snažím svoje skúsenosti v plnej miere odovzdať, ľudí motivovať a navnadiť na aktívny životný štýl, taktiež vytvoriť správne stravovacie návyky. Rada poradím aj na otázky týkajúce sa životosprávy, či vhodného jedálničku. V Nobel Gym vediem skupinu Fitboxingu, kde sa zameriavam na zlepšenie fyzického stavu, naučíš sa základné techniky thajského boxu, zlepšíš kondičku, zvýšiš silu, jednoducho budeš vo forme.

Katka

S yogou som sa prvýkrát stretla pred 8 rokmi, keď ma bolieval chrbát zo sedavého zamestnania. Z hodín yogy som odchádzala ako znovuzrodená, s novou dávkou energie. Postupne som začala spoznávať viac a viac benefitov, nielen fyzických, ale aj psychických. Takto očarená yogou som sa rozhodla venovať jej hlbšie. Na mojej učiteľskej ceste mi veľmi pomohli moji učitelia z Joga Narajana a tento rok som absolvovala 200h kurz RYT v Bratislave.
Yoga znamená Union, spojenie tela, mysle a duše. Tak budú vedené aj hodiny hatha yogy, aby ste sami začali spoznávať nielen svoje fyzické telo, ale objavovali viac aj svoje vnútro 🙂

Nela

Ahoj, volám sa Nela, som osobná trénerka 1.kvalifikačneho stupňa fitness, kulturistiky, silového trojboja a taktiež SM SYSTEMU(zameraný na bolesti chrbtice či nesprávne zdržanie tela alebo sedavé zamestnanie). Moje začiatky pôsobenia začali kruhovými tréningmi pre ženy v Ladies Fitness neskôr som pôsobila ako osobná trénerka v Starclube a v Iron Gyme, popritom som robila osobnú trénerku aj vo fitnescentrách, ktoré vyhovovali klientom. Šport ma bavil už od detstva, vždy som športovala no silovo trénovať som začala až neskôr. Najprv to bol Crossfit, neskôr som sa zamerala na fitness a to sa stalo mojou vášňou. Naplno sa tomu venujem dodnes, baví ma to, stále sa snažím zdokonalovať a naplniť si svoje sny. Stalo sa to mojím životným štýlom. Snažím sa všetky vedomosti a aj skúsenosti nadobudnuté tréningami podať svojím klientom, aby sa nám spoločne podarilo získať čo chceme. Špecializujem sa na tréningy zamerané na kondíciu, formovanie postavy až po naberanie svalovej hmoty. Pri tréningoch využívam rôzne pomôcky od kettlebellov, expanderov, TRX, bosu a mnoho iného. Ak máš záujem zlepšiť aj stravu, viem pomôcť vytvoriť jedálniček, keďže strava je pri tréningoch veľmi dôležitá. Ak sa chceš hýbať tak začni makať už dnes, prídi do Nobel Gym a spolu to zvládneme.

Tina

Venujem sa profesionálne masážam 4 roky ako mobilná masérka. Mojimi klientmi sú spokojné mamičky na materskej dovolenke, celé rodiny aj vrátane detí, zamestnanci firiem a ľudia, ktorí si oživili svoje teambuildingy relaxom pri masáži. Masáž nie je len o fyzickom dotyku maséra a klienta. Je to v rovnakej miere terapia dotykom ako aj láskavým slovom alebo relaxačnou hudbou. Je pre mňa absolútne dôležité, aby každý klient odišiel oddýchnutý, spokojný a zrelaxovaný telom aj duchom. Masírujem intuitíne podľa potrieb každého klienta. Masáže, ktoré poskytujem sú športové, relaxačné masáže celého tela, manuálne lymfodrenáže, relaxačné Lomi Lomi masáže, medové masáže, reflexné masáže. Teším sa na vás.

JAX

Info o trénerovi čoskoro…

Karin

Tanečníčku Karin Bergi možte registrovať vďaka virálnym videám skupiny D’AFROGANG, ktorá je oficiálne prvou tanečnou crew zameranou na moderné africké tance na Slovensku.

Teší sa na lekcie s vami, na ktorých vás naučí základy energických štýlov či už z Pobrežia Slonoviny, Ghany, Angoly, Nigérie alebo z Konga.

Karin sa tancovaniu venuje odmalička, začínala so štýlmi ako napríklad hip-hop či house. Pred 2 rokmi objavila vďaka kamarátke čaro moderných afrických tancov a odvtedy sa im naplno venuje.

Erik

Volám sa Erik Peller, k Thajskemu boxu som sa dostal vo svojich 13tich rokoch a odvtedy sa mu aktívne venujem, mám za sebou zápasy v ringu, aktívne sa venujem aj trénerskej činnosti a snažím sa odovzdať svoje vedomosti a skúsenosti ďalej a tak rozvíjať komunitu okolo tohto športu. Absolvoval som veľa seminárov a tréningových kempov na Slovensku a v zahraničí. Na svojich tréningoch sa zameriavam hlavne na správne prevedenie techniky jednotlivých úderov, rozvíjaniu kondičných a silových schopností jednotlivca a kontrolovanému sparingu. Ak sa chceš naučiť techniky používané v Thajskom boxe a všetko ostatné spojené s týmto športom si na správnom mieste.

DANICA

Som Danica. Intenzívne ma priťahuje tvorivé vyjadrovanie sa, či umelecké spracovanie zážitkov. Venujem sa hlavne práci s papierom. V Nobel gym organizujem tvorivé dielne pre deti a už niekoľko rokov sa venujem ručnej výrobe pohľadníc, oznámení, ale aj grafickým návrhom tlačovín.
Po absolvovaní vysokej školy som 11 rokov pôsobila na rôznych pracovných pozíciách v bankovníctve, kde som počas svojej profesijnej kariéry absolvovala a súčasne školila tréningy z oblastí koučing, komunikácia, vedenie ľudí, motivácia, empatia, emočná inteligencia, neverbálna komunikácia a pod. Získané vedomosti a skúsenosti využívam vo svojej práci dodnes.
V súčasnosti vyučujem angličtinu a posledných niekoľko rokov som v dennodennom kontakte s deťmi. Teší ma, že to, čo robím mi dáva zmysel.
Môj FB profil:
https://www.facebook.com/byhuda7/

IVANA

Vždy som hľadala niečo, čo ma bude napĺňať, vyčarí mi úsmev na tvári a presne to, som aj našla. Takéto pocity zažívam pri každom tréningu. Po tréningu je človek nabitý endorfínami, neustále si posúva latku vyššie a prekonáva sám seba. Šport je mojou vášňou a príjemnou závislosťou zároveň, a preto by som sa chcela s ňou podeliť aj s ostatnými. V detstve som sa venovala spoločenským tancom. Neskôr prišlo obdobie aerobicu a step aerobicu. Kde som sa však úplne našla, je precvičovanie skupinových cvičení, ktoré sú zamerané na zvýšenie kondície, vytrvalosti, posilnenie a vyformovanie tela. Na tréningoch uplatňujem získané vedomosti a neustále si ich rozširujem.
Obľúbené motto: STARAJ SA O SVOJE TELO. JE TO JEDINÉ MIESTO, KDE MUSÍŠ ŽIŤ.
DIPLOMY A CERTIFIKÁTY:
– Intervalový a kruhový tréning (IQ Pohyb, Pilates- Fitness Academy)
– Instructor Tabata training (Šport club Pohoda, Trnava)
– Total Body Work (Šport club Pohoda, Trnava)
– 3D Pump (3D Fitness Academy, CZ)
– Instructor Aerobicu I. kvalifikačného stupňa (Šport club Pohoda, Trnava)

Diana

Info o trénerovi čoskoro…

Martina

Info čoskoro…

Miška

Info o trénerovi čoskoro…