O nás

s

Nobel gym

Nobel gym je novootvorené voľnočasové centrum, ktoré svojim klientom ponúka profesionálne služby v modernom prostredí. Naše centrum je určené pre všetkých, ktorí hľadajú zdravý životný štýl, kvalitný tréning a oddych. Nobel Gym sme založili s myšlienkou vytvoriť profesionálne a zaroveň rodinné prostredie, kde sa Vám spolu s našimi trénermi podarí dosiahnuť svoje fyzické ciele, posúvať svoje limity a radovať sa z výsledkov nielen v našom gyme, ale aj v osobnom živote.

Našim návštevníkom ponúkame plne klimatizovaný priestor pre silové, funkčné a relaxačné skupinové cvičenia v priateľskom prostredí. Pre najmenších máme pripravené hudobno-tanečné workshopy a cvičenia na rozvoj motoriky a pohybu. Recepcia s fresh barom a posedením spríjemní Váš tréning a dodá Vám enegriu na celý deň. K dispozícii máme moderné šatne a sprchy, ktoré sú pre našich klientov bezplatne prístupne.

Nobel Gym na nachádza na prízemí nového obytného domu na Nobelovaj ulici 12A v mestskej časti Bratislava - Nové mesto a svojich návštevníkov víta už od leta 2019. Tešíme sa na Vašu návštevu !

Povedali o nás